«Navn»«M»»A««G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Mads Fissé Gundelund Nielsen423500700,600,00
2Rasmus Rørdam121700530,230,00
3Lars Grøn Nielsen311610241,290,00
4Mads Lind101600400,250,00
5Christian Sørensen171530460,370,00
6Jens Fogh Andersen101100740,140,00
7Aske Juul Lassen31000410,070,00
8Jannick Breuning7810120,580,00
9Mikey Johnson9700190,470,00
10Kim Lorentzen1720380,030,00
11Mattias Møller5600210,240,00
12Niels Fogh Andersen18510330,550,00
13Per Gottlieb9410160,560,00
14Rasmus Petersen1310350,030,00
15Stéphane Barbou des Places9200300,300,00
16Morten Tamstrup5211290,170,00
17Morten Ho Sørensen4200330,120,00
18a2200160,120,00
19Emil Hjort Jensen6100220,270,00
20Jesper Andersen0100100,000,00
21Mikkel Rand Hinrichsen200060,330,00
22Per Salling100060,170,00
23Åsmund Rinnan100070,140,00
24Emilio Niklads Tingleff Buchardt1010300,030,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet