Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 »Navn««M»«A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1a2200160,120,00
2Aske Juul Lassen31000410,070,00
3Åsmund Rinnan100070,140,00
4Christian Sørensen171530460,370,00
5Emil Hjort Jensen6100220,270,00
6Emilio Niklads Tingleff Buchardt1010300,030,00
7Jannick Breuning7810120,580,00
8Jens Fogh Andersen101100740,140,00
9Jesper Andersen0100100,000,00
10Kim Lorentzen1720380,030,00
11Lars Grøn Nielsen311610241,290,00
12Mads Fissé Gundelund Nielsen423500700,600,00
13Mads Lind101600400,250,00
14Mattias Møller5600210,240,00
15Mikey Johnson9700190,470,00
16Mikkel Rand Hinrichsen200060,330,00
17Morten Ho Sørensen4200330,120,00
18Morten Tamstrup5211290,170,00
19Niels Fogh Andersen18510330,550,00
20Per Gottlieb9410160,560,00
21Per Salling100060,170,00
22Rasmus Petersen1310350,030,00
23Rasmus Rørdam121700530,230,00
24Stéphane Barbou des Places9200300,300,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet