Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Lars Grøn Nielsen311610241,290,00
2Mads Fissé Gundelund Nielsen423500700,600,00
3Jannick Breuning7810120,580,00
4Per Gottlieb9410160,560,00
5Niels Fogh Andersen18510330,550,00
6Mikey Johnson9700190,470,00
7Christian Sørensen171530460,370,00
8Mikkel Rand Hinrichsen200060,330,00
9Stéphane Barbou des Places9200300,300,00
10Emil Hjort Jensen6100220,270,00
11Mads Lind101600400,250,00
12Mattias Møller5600210,240,00
13Rasmus Rørdam121700530,230,00
14Morten Tamstrup5211290,170,00
15Per Salling100060,170,00
16Åsmund Rinnan100070,140,00
17Jens Fogh Andersen101100740,140,00
18a2200160,120,00
19Morten Ho Sørensen4200330,120,00
20Aske Juul Lassen31000410,070,00
21Emilio Niklads Tingleff Buchardt1010300,030,00
22Rasmus Petersen1310350,030,00
23Kim Lorentzen1720380,030,00
24Jesper Andersen0100100,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet