Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»»K««M/K»«KAR»
1Jens Fogh Andersen101100740,140,00
2Mads Fissé Gundelund Nielsen423500700,600,00
3Rasmus Rørdam121700530,230,00
4Christian Sørensen171530460,370,00
5Aske Juul Lassen31000410,070,00
6Mads Lind101600400,250,00
7Kim Lorentzen1720380,030,00
8Rasmus Petersen1310350,030,00
9Niels Fogh Andersen18510330,550,00
10Morten Ho Sørensen4200330,120,00
11Stéphane Barbou des Places9200300,300,00
12Emilio Niklads Tingleff Buchardt1010300,030,00
13Morten Tamstrup5211290,170,00
14Lars Grøn Nielsen311610241,290,00
15Emil Hjort Jensen6100220,270,00
16Mattias Møller5600210,240,00
17Mikey Johnson9700190,470,00
18Per Gottlieb9410160,560,00
19a2200160,120,00
20Jannick Breuning7810120,580,00
21Jesper Andersen0100100,000,00
22Åsmund Rinnan100070,140,00
23Mikkel Rand Hinrichsen200060,330,00
24Per Salling100060,170,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet