«Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Morten Tamstrup5211290,170,00
2Mikkel Rand Hinrichsen200060,330,00
3Per Salling100060,170,00
4Åsmund Rinnan100070,140,00
5Jesper Andersen0100100,000,00
6Jannick Breuning7810120,580,00
7Per Gottlieb9410160,560,00
8a2200160,120,00
9Mikey Johnson9700190,470,00
10Mattias Møller5600210,240,00
11Emil Hjort Jensen6100220,270,00
12Lars Grøn Nielsen311610241,290,00
13Emilio Niklads Tingleff Buchardt1010300,030,00
14Stéphane Barbou des Places9200300,300,00
15Niels Fogh Andersen18510330,550,00
16Morten Ho Sørensen4200330,120,00
17Rasmus Petersen1310350,030,00
18Kim Lorentzen1720380,030,00
19Mads Lind101600400,250,00
20Aske Juul Lassen31000410,070,00
21Christian Sørensen171530460,370,00
22Rasmus Rørdam121700530,230,00
23Mads Fissé Gundelund Nielsen423500700,600,00
24Jens Fogh Andersen101100740,140,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet