Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Christian Sørensen171530460,370,00
2Kim Lorentzen1720380,030,00
3Jannick Breuning7810120,580,00
4Per Gottlieb9410160,560,00
5Lars Grøn Nielsen311610241,290,00
6Morten Tamstrup5211290,170,00
7Emilio Niklads Tingleff Buchardt1010300,030,00
8Niels Fogh Andersen18510330,550,00
9Rasmus Petersen1310350,030,00
10Per Salling100060,170,00
11Mikkel Rand Hinrichsen200060,330,00
12Åsmund Rinnan100070,140,00
13Jesper Andersen0100100,000,00
14a2200160,120,00
15Mikey Johnson9700190,470,00
16Mattias Møller5600210,240,00
17Emil Hjort Jensen6100220,270,00
18Stéphane Barbou des Places9200300,300,00
19Morten Ho Sørensen4200330,120,00
20Mads Lind101600400,250,00
21Aske Juul Lassen31000410,070,00
22Rasmus Rørdam121700530,230,00
23Mads Fissé Gundelund Nielsen423500700,600,00
24Jens Fogh Andersen101100740,140,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet