«Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Mads Fissé Gundelund Nielsen423500700,600,00
2Lars Grøn Nielsen311610241,290,00
3Niels Fogh Andersen18510330,550,00
4Christian Sørensen171530460,370,00
5Rasmus Rørdam121700530,230,00
6Mads Lind101600400,250,00
7Jens Fogh Andersen101100740,140,00
8Mikey Johnson9700190,470,00
9Per Gottlieb9410160,560,00
10Stéphane Barbou des Places9200300,300,00
11Jannick Breuning7810120,580,00
12Emil Hjort Jensen6100220,270,00
13Mattias Møller5600210,240,00
14Morten Tamstrup5211290,170,00
15Morten Ho Sørensen4200330,120,00
16Aske Juul Lassen31000410,070,00
17a2200160,120,00
18Mikkel Rand Hinrichsen200060,330,00
19Kim Lorentzen1720380,030,00
20Rasmus Petersen1310350,030,00
21Per Salling100060,170,00
22Åsmund Rinnan100070,140,00
23Emilio Niklads Tingleff Buchardt1010300,030,00
24Jesper Andersen0100100,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet